27

Het Paleis voor Schone Kunsten werkt samen met enkele audiovisuele leveranciers die een meerwaarde zijn voor uw event bij BOZAR.

Onze bevoorrechte leveranciers kennen het Paleis immers door en door en weten als geen ander wat de technische behoeftes en mogelijkheden zijn van elke zaal. Het staat u vrij een keuze te maken uit onze lijst.  Elke aanvraag gebeurt rechtstreeks tussen u en de leverancier. BOZAR speelt enkel een coördinerende rol, maar helpt u graag bij specifieke vragen of verzoeken.

Voor technische informatie over onze zalen kan u terecht bij: av.production@bozar.be
Voor een aanvraag van (extra) diensten&materieel kan u terecht bij onze partners :

ARTO :
www.arto.tv
bernard@arto.tv
+32 10 40 13 05
contact: Bernard Viellevoye

ARTS TECHS :
www.artstechs.com
vivian.t@artstechs.com
+32 475 28 00 22
contact: Vivian Tramasur

GSP2 :
gsp2.be
bastien@gsp2.be
+32 2 240 10 20
contact: Bastien Richir

MAINSTAGE :
www.mainstage.be
 xavier@mainstage.be
+32 475 35 10 95
contact: Xavier Carton de Wiart

MICROSON :
microson.be
info@microson.be
+32 2 216 42 42
contact: Hélène Boudlet

VIDI-SQUARE :
www.vidisquare.com
Pascal.willekens@vidisquare.be
+32 498 91 90 02
contact: Pascal Willekens

WE PLAY :
www.weplay.be
lucas@weplay.be
+32 486 58 60 08
contact: Nicolas Lucas