Bozar all over the P(a)lace - Maart
Afgelopen evenement
Geannuleerd
Uitgesteld
26 Maa.'26
- 18:00
Nocturne Maart
a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; }
Bij elke editie van Bozar all over the Palace blijven de deuren van Bozar langer open. De nocturne van maart is het perfecte moment om de tentoonstelling Picture Perfect te ontdekken, die stereotypen van schoonheid en onze kijk op wat ons mooi maakt bevraagt aan de hand van een selectie foto’s en video’s.
De tentoonstelling vormt de context voor performances van Lia Haraki en Panos Malactos, speciaal aangepast voor Bozar. In een collectieve, begeleide meditatie onderzoekt Haraki het volwassen vrouwelijke lichaam via persoonlijke ervaringen en verhalen van vrouwen met een sacrale rol. In zijn aangepaste solo Sadboi confronteert Malactos de blik van het publiek met een performance in beweging, waarin lichaamsverering botst met de virtuele wereld van sociale media en het internet. De avond wordt omlijst door een DJ‑set in de Hortahal en een selectie kortfilms in zaal 23.
Praktisch
Dates
Location
Hortahal
Ravensteinstraat 23 1000 Brussel