Bozar Bassment #6: Mariam Rezaei & Edward George - Sagat

19 Maa.'26
- 20:30

De nieuwe concertreeks Bozar Bassment tast de grenzen van elektronische en experimentele muziek af. Eigenzinnige internationale en lokale artiesten laten samen de kelders van het Paleis voor Schone Kunsten daveren. Onder straatniveau stellen ze gloednieuw materiaal voor in genre-overstijgende liveoptredens met visuals.

20:30
-
21:10
Sagat & Elizabeth Davis (A/V live)

Sagat (Wiet Lengeler) biedt een uniek perspectief op basmuziek en verkent hedendaagse dansmuziek, geïnspireerd door dub en experimentele elektronica. Hij presenteert een nieuwe show samen met Elizabeth Davis, die componeert op het snijpunt van technologische beperkingen, algoritmische processen en menselijke expressie. Davis' muziek laat zich niet gemakkelijk in een hokje plaatsen en put in gelijke mate uit musique concrète, harsh noise en dansmuziek.

Wiet Lengeler
electronics
Elizabeth Davis
visuele kunstenaar
21:30
-
22:30
Mariam Rezaei & Edward George (live)

Componist en performer Mariam Rezaei wordt door The Wire omschreven als “een van de technisch meest bekwame en creatief meest gedurfde artiesten die de draaitafel als muziekinstrument gebruiken.” Ze opereert op het snijvlak van experimentele nieuwe muziek, vrije improvisatie, ‘gemuteerde’ clubmuziek en hiphop. Rezaei nodigde muzikant, schrijver en radiomaker Edward George uit. Zijn lopende radioseries The Strangeness of Dub en The Strangeness of Jazz verweven een brede muzikale selectie met verschillende muziekgeschiedenissen, Afrikaanse en Afro-diasporische kennis en kritische theorie uit queer- en black studies.

Mariam Rezaei
draaitafel
Eward George
draaitafel

Praktisch

Location

Terarken

Ravensteinstraat 23 1000 Brussel

Geluidsniveau

Niveau 3 ≤ 100 db. Gratis oordopjes.

Staand publiek

Tarieven

MyBozar Card

17

< 26 MyBozar Card

11

Standaard

22

< 26 jaar

15

Kaart : Verhoogde tegemoetkoming / EU Disability

11

Concerten

Elektronische Muziek

Jazz

Global Music

2025-2026

Jazz, Global & Electronic

Concerten

2025-2026

Bozar Bassment