
Concert Croissant #02
Twee ontzettend creatieve en avontuurlijke geesten brengen hulde aan de flamboyantste componist van de barok. Philippe Thuriot palmt al dertig jaar lang overal ter wereld de podia in. Hij is een muzikale kameleon die zich al net zo prettig voelt bij de hedendaagse composities als bij het oude repertoire. De meester van de improvisatie heeft zich met zijn accordeon eerst toegelegd op het werk van Scarlatti, Bach en Couperin, en deelt nu het podium met de jonge Hendrik Lasure, componist en toonaangevend toetsenist bij de groepen warm bad en SCHNTZL. Samen brengen ze op een nooit eerder vertoonde manier de composities van Georg Friedrich Händel tot leven. Laat u verrassen!
Arrangementen
Praktisch
Dates
Location
HLB Stage
Ravensteinstraat 23 1000 BrusselGeluidsniveau
Niveau 1 ≤ 85 db
Concert met publiek op het podium.
Ontbijt formule
Pik voor het concert een heerlijk ontbijt (twee minicroissants, confituur en een koffie of sinaasappelsap) mee in Bozar Café Victor, voor de voordelige prijs van € 6*.
*Dit aanbod is geldig op de dag van het concert van 10:00 tot 11:00 uur; alleen op reservering, niet later dan 18.00 uur op de vrijdag voor het concert.