Bozar
Unsound

‘Unsound Brussels Clubnight w/ Sega Bodega b2b Lee Gamble, CRYSTALLMESS and more’

15 Feb.'25
- 23:00

23:00
-
06:00
Unsound Brussels at Reset w/ Sega Bodega b2b Lee Gamble, Slikback, CRYSTALLMESS and more

Concrete Room (23:00 - 6:00)

Gummi is een beruchte crate digger, DJ en promotor. Gummi richt zich meer op onvoorspelbaarheid en stemming dan op tempo of bepaalde stijl en slingert door experimenteel, ambient, jungle, trap, footwork en jersey club, waarbij hij altijd het publiek in de gaten houdt.    

Sonic storyteller M I M I schildert levendige soundscapes door omgevingsgeluiden, hyperpop en klassieke muziek te mengen en zo een meeslepende reis te creëren. Bovendien zijn haar sets beïnvloed door haar boeddhistische praktijk, wat een element van overgave en acceptatie introduceert. 

CRYSTALLMESS is een Franse producer en artieste wiens muziek onmiddellijk uit de toon valt door haar schurende dansvloergevoel. Haar compromisloze dj-sets, variërend van hardcore rap tot footwork en zijn overal te zien geweest, van Berghain en Primavera tot de show van Frank Ocean op Coachella.

Sega Bodega, Chileens-Ierse artiest en producer die bekend staat om zijn solocarrière en zijn producties voor o.a. Björk, Shygirl en Caroline Polachek, gaat b2b met de Britse zwaargewicht Lee Gamble. Zijn laatste album Models werd door Pitchfork omschreven als “geesten die hun onafgemaakte zaken proberen te communiceren”. 

Olivia is een van Unsound's resident dj's en een van de grootste gangmakers in de clubscene van Krakau. Olivia raast door losgeslagen electro, futuristische Motor City techno, met beton beklede industriële muziek, opzwepende EBM en metalige new wave. Ze gaat b2b met Shoplifter, een Belgische DJ die de link legt tussen uk club, bass-heavy fast drums, dubby ritmes en breakbeat. 


​​​​​​​Concrete Room (23:00 - 6:00)

Experimentele producer Przemysław Jankowiak (aka 2K88) vermengt de overblijfselen van bass-heavy UK-clubmuziek met Poolse rapnostalgie uit de jaren '90 en '00. De in Brussel gevestigde Marokkaanse DJ ojoo (aka OJOO GYAL) is een eclectische verzamelaar die dancehall, reggaeton, grime en dub doorspit op zoek naar de strakste, meest gedraaide ritmes, en haar mix roert met poederachtige noise en atmosferische ambiance. 

Slikback is een van de meest avontuurlijke producers van het moment. Club, noise, ambient en rap gaan allemaal de keukenrobot in tot een psychedelische taart van intense emoties en geluiden. 

Net als de tracks die ze draait, beheerst aya de desk met een vrolijke présence en scherpe intuïtiviteit. aya, die zichzelf omschrijft als “hypegirl”, blijft trouw aan haar kenmerkende geluid, waarbij ze haar bas-achtige roots en dansbare drive met elkaar combineert.

Elektronische Muziek

Festival

Polen

Highly Recommended

14 + 15
Feb.'25

Unsound Brussels at Bozar

Praktisch

Location

Reset

de Lignestraat 8 1000 Brussel

Geluidsniveau

Niveau 3 ≤ 100 db. Gratis oordopjes.

STAAND publiek