Catering

Bozar heeft een samenwerkingsovereenkomst uitgewerkt met diverse traiteurs die als enige mogen opereren in de vertrekken van het Paleis.

Onze bevoorrechte traiteurs kennen het Paleis voor Schone Kunsten door en door en weten als geen ander in te spelen op uw behoeften, van receptie over  walking diner tot uitgebreid tafelen in één van onze zalen. Het staat de klant vrij een keuze te maken uit onze lijst.  Elk contact of elke aanvraag gebeurt rechtstreeks tussen de klant en de traiteur. Bozar speelt enkel een coördinerende rol, maar helpt u graag bij specifieke vragen of voorwaarden.


Voor meer informatie, stuur een mail naar catering@bozar.be
 

Victor Catering                      
www.victor23.be
catering@victor23.be                                            
+32498054555                              
Christophe Wattel

JML Concept
www.jml.be
info@jml.be
+32478110441
Peter Phlippo

Diner Privé
www.diner-prive.be
jan@diner-prive.be
+3224663362
Jan Verhelle

Les frères DeBekker
www.lesfreresdebekker.be
gregoire@lesfreresdebekker.be
+3227360040
Grégoire Morelli

Eating Point
www.eatingpoint.be
thibault@eatingpoint.be
+32474306657
Thibault Van Geet

Okapi International (Cuisine du monde)
www.okapi-international.be
info@okapi-international.be
+32485964057
Karol Mukadi

Food Stories
www.foodstories.be
Emilio.Wirtz@foodstories.be
+32492774636
Emilio Wirtz

Traiteur Léonard
www.traiteurleonard.com
delphine@traiteurleonard.com
+32475533621
Delphine Maes

Great Traiteur
www.great-traiteur.be
frederic@great-traiteur.be 
+32497109864
Frederic d’Oultremont

Artfood Traiteur
www.artfood.be
gregoire@artfood.be 
+3227323385
Grégoire Pelegrin

Witlof
www.witlof.brussels
ceekay@witlof.brussels
+32470917627
Christophe Konings