Maya Levy: Prix Caecilia

14 Sept.'25
- 11:00

Concert Croissant #01

De jonge Belgische violiste Maya Levy is stevig aan de weg aan het timmeren. American Record Guide was vol lof over haar “mysterieuze en betoverende charisma” en muziekmagazine The Strad bewierookte haar om “haar boeiende verbeeldingskracht en haar frisheid”. BBC Magazine riep haar dan weer uit tot ‘Rising Star’. In Bozar zal de winnares van de Caecilia Award voor Jonge Belgische Musicus van het Jaar 2023 ons vergasten op de Sonate van Karol Szymanowski, het werk waarmee ze zichzelf op de kaart heeft gezet tijdens het Szymanowski-concours van 2018. Samen met de Frans-Japanse pianiste Marina Saiki zal ze ook hulde brengen aan Maurice Ravel, die 150 jaar geleden is geboren. Op het programma staan zijn Eerste sonate voor viool en piano, die pas na zijn dood is gepubliceerd, en zijn erg koortsachtige Tzigane. 

Maya Levy
viool
Marina Saiki
piano
Programma
Maurice Ravel

Sonate voor viool en piano, op. posthume

Karol Szymanowski

Sonaat voor viool en piano in d, op. 9

Maurice Ravel

Tzigane

Concerten

Jonge talenten

2025-2026

Concert Croissant

Concerten

2025-2026

Chamber Music

Praktisch

Location

HLB Stage

Ravensteinstraat 23 1000 Brussel

Geluidsniveau

Niveau 1 ≤ 85 db

Concert met publiek op het podium.

Ontbijt formule
Pik voor het concert een heerlijk ontbijt (twee minicroissants, confituur en een koffie of sinaasappelsap) mee in Bozar Café Victor, voor de voordelige prijs van € 6*. 
*Dit aanbod is geldig op de dag van het concert van 10:00 tot 11:00 uur; alleen op reservering, niet later dan 18.00 uur op de vrijdag voor het concert.

Tarieven

MyBozar Card

12

< 26 MyBozar Card

8

Standaard

16

< 26 jaar

11

Kaart : Verhoogde tegemoetkoming / EU Disability

8